בירור פוריות ראשוני במרכז

בעיית פוריות מוגדרת לאחר שחולפת שנה במהלכה ניסו בני הזוג להיכנס להריון באופן טבעי. זה השלב שבו מומלץ להתחיל לברר ולבדוק האם קיימת בעיה כלשהי שמונעת כניסה טבעית להריון. ישנם מקרים שבהם זמן ההמתנה לבדיקות יתקצר ויהיה נמוך משנה אחת, בגלל שידוע מראש שיש בעיה כלשהי או בשל גיל מבוגר של האישה.
הגישה של רופאי הפוריות בארץ לרוב זהה: בדיקות בסיסיות והתחלה של טיפול על פי פרוטוקול דומה מאוד לכלל המטופלות.

במרכז ברטוב לרפואה אינטגרטיבית תקבלו את הבירור המקיף ביותר לאי-פוריות

הבירור יכלול :

א. לכל זוג מצוותת אשת קשר אישית שתדריך את בני הזוג בביצוע בדיקות דם חשובות ובדיקות בסיסיות נוספות. אשת הקשר תסביר להם מהם השלבים בתהליך ותענה על שאלות.

ב. בדיקת זרע מקצועית ומוסמכת בביצוע המומחים של מרכז ברטוב. בדיקת הזרע תכלול תרבית זרע, בדיקה מעמיקה של תנועת הזרע והערכה אמיתית של המורפולוגיה (צורת תאי הזרע). הבדיקה מעניקה תמונה אובייקטיבית לגבי היכולת של הזרע להפרות ביצית ולהפוך לעובר תקין ובריא.

במידה ומתגלה בעיה בדגימת הזרע, המרכז מציע ליווי של המומחים המובילים בארץ. אלו יוכלו למצוא את מקור הבעיה ולהציע את הפתרון הנכון שיוביל להריון ללא עיכובים.
 
בירור פוריות

מרכז ברטוב הוא המקום היחיד בארץ שבו תמצאו טיפול בבעיות זרע, ולא רק טיפולי פוריות שאותם עוברת האישה על פי הפרוטוקול הסטנדרטי

ג. פגישת אבחון עם מומחה לפוריות ברפואה אינטגרטיבית אשר יבדוק את כל הממצאים, ימליץ על בדיקות נוספות שיש לבצע, יפנה לרופאים מקצועיים במידת הצורך וימצא את הסיבה שבגינה ההריון מתעכב עד כה. המומחה יבנה תוכנית טיפולית בהתאמה אישית לכל מטופלת, מתוך מגוון הטיפולים הגדול שמציע המרכז.
ד. במידה וקיים צורך לכך, תופנו לפגישת ייעוץ אצל רופא פוריות מומחה אשר ייתן את חוות דעתו בנוגע לצורך בטיפול תרופתי או התחלה של טיפולי הזרעה/הפריה חוץ-גופית.